Fiyatıyla Golf’e kafa tutuyor! Kia Xceed fiyat listesi!

C hatchback dünyası gencinden orta yaşlısına kadar pek çok müşteri profilini bünyesinde bulunduruyor. Volkswagen Golf, Seat Leon, Peugeot 308 ve Opel Astra HB bu pazarın ileri gelen otomobilleri diyebiliriz.

Ancak Kia Xceed de tüketicilerin seçenek havuzu içerisinde yer alıyor ve avantajlı fiyat seçenekleriyle şu anda Kia yetkili satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor. Peki ama bu araçtaki güncel donanım listesi ve fiyatları ne durumda? Bu haberimizde hepsinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fiyatıyla Golf’e kafa tutuyor! Kia Xceed fiyat listesi!

Kia Xceed, Türkiye pazarında üç farklı donanım seçeneğiyle beraber geliyor. Bunlardan baz donanım seviyesi olan ve Cool olarak isimlendirilen pakette 160 beygir gücünde olan 1.5 litrelik benzinli motorla beraber geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca söz konusu motora tam otomatik şanzımanın eşlik ettiğini de belirtmekte fayda var. Bu motor mekanik ikilisinin performansı ise oldukça yeterli.

Yakıt tüketimi konusunda ise aynı şeyi söylemek pek de mümkün değil. Yine de daha yumuşak kullanımlarda elbette farklı sonuçlar elde edilebilir.

Kia Xceed, bagaj anlamında da rakiplerinden geride kalmıyor. Otomobilde yer alan yükleme alanı tam 426 litre ve de bu alan kullanıcılar açısından oldukça yeterli düzeyde. Elbette eğer aileniz çok geniş ise daha büyük bir araca sahip olmak isteyebilirsiniz.

Ancak çekirdek aileler için Kia Xceed oldukça yeterli olacaktır. Gelelim artık yavaş yavaş fiyatlara. Sizler için hazırlamış olduğumuz fiyat listesine hemen aşağıda yer alan detaylardan göz atabilirsiniz.

1.5L 160 PS DCT (Otomatik) Benzin Cool

Fiyatı: 1.640.000 TL

1.5L 160 PS DCT (Otomatik) Benzin Elegance

Fiyatı: 1.730.000 TL

1.5L 160 PS DCT (Otomatik) Benzin Prestige

Fiyatı: 1.830.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir